valige teema vasakult menüüst
 
Saidi uudised
27 jaanuar 2009
Seekord on muudatusi vähe .
Kui Teie sõber või lemmik lisab albumisse pildi, saate selle kohta teate.
Lehel Minu pildid näidatakse kommenaatride arvu.
Priimaarse pildi all näidatakse linki albumisse, juhul kui seal on pildid.
Kõige suurem muudatus: ankeedis näidatakse pilte albumitest. Kui vaatad oma ankeeti, ei näe enam Mind komenteeriti, Minu külalised ja Mina vaatasin blokke. Nüüd saab nendesse rubriikidesse vasakult menüüst.
 
11 detsember 2008
Kallid sõbrad, me uuendame oma saiti pidevalt, et see oleks huvitavam ja mugavam kasutada. Tänasest päevast alates informeerime teid igast uuendusest, mis me teinud oleme.
Nüüdsest leiate peale iga uuendust lingi uudistele vasakust menüüst. Sama lingi leiate ka lehe jalusest.

Ennem oli raske meeles pidada kõiki inimesi, kelle ankeeti sa külastasid. Nüüd võid näha neid inimesi uues osas Mina külastasin.

Lisasime uue osa - pildialbumid. Oma profiili saad lisada vaid pilte endast, aga albumisse võid panna pilte oma perekonnast, lemmikloomadest või millest iganes soovid. Võid lisada 20 albumit, 100 pilti igasse albumisse. Lisa pilt albumisse siin »

Kui su sõbrad said uusi sõpru, siis oli raske aru saada, kes on uus. Nüüd on osas "Sõprade sõbrad" uued kasutajad näidatud alguses.

Piltide vaatamisel on lisatud nool "Mine tagasi algusesse". Nool lihtsustab piltide sirvimist eriti, kui alustasid piltide vaatamist keskelt.

Sõprade kutsumise ankeet on natuke ümber tehtud. Kutsu oma sõpru! :)